EQUIPO / TIRADAS  1     2    3     4      5      6      7      8      9    10 11 12   TOTAL   
 TORRE MUDEJAR A  32
 29  26  34
 27  32  34  27  34  32  30  27  364
Dolores Laso  11  9  6  11  9  10  11  7  7  7  9  8  105
Joaquín Pérez  9  9  11  14  9  12  11  12  13  13  10  11  134
María Teresa Tarazona  10  11  7  4  8  5  9  7  10  8  11  5  95
Ramón Aliaga  11  9  8  9  9  7  12  8  11  11  7  8  110
Maribel Stival  R4  4  6  R5  9  10  R  R  4  R  R  R  42
 EQUIPO / TIRADAS   1     2     3   4     5   6   7   8   9 10 11 12   TOTAL
NAVAJAS   29  30  25  28
 20  17  29  32  26  20  25  21  302
 Teodoro Collado  6  6  11  7  4  5  8  11  12  7  7  7  72
Vicente Bonet   8  10  R5  8  R10  R  10  10  8  5  8  7  73
Pedro Aucejo   12  11  6  10  8  7  11  11  R12  8  10  7  113
Vicente Sandalinas  9   9  8  10  8  5  5  7  6  2  5  7  81
Carmen Mendoza  R1  R2  0  R  4  4  1  R  R  2  R  3  17
 EQUIPO / TIRADAS   1   2   3   4    5   6   7   8   9 10 11 12   TOTAL
COLLES CASTELLÓ A  20  28  24  27
 28  23  33  28  18  26  28  29  312
 María Isabel Galera  6  11  4  6  6  6  12  7  6  6  10  9  89
 María del Pilar Parra  7  6  8  7  9  5  10  3  8  8  9  9  89
 Luis Herreros  7  11  7  12  11  9  11  11  4  10  9  11  113
 Luis García  ----  ----  ----  ----  ---  ----  ----  -- -----  --  --  ---  --
 José Vicente Más  5  R4  9  8  8  8  8  10  R7  8  6  7  88
 EQUIPO / TIRADAS   1   2   3   4   5   6   7   8   9 10 11 12   TOTAL
COLLES CASTELLÓ B  7  11  12  0
 12  10  20  7  19  19  8  12 137
Francisca Moliner  R  R  R  R  R  R  R  R  R  R  R  R  
Donato Fernández  R  R  R  R  R  R  12  R  7  8  R  R  27
Félix Manuel Santos  7  11  12  R11  12  10  8  7  12  11  8  12  121
                           --
 EQUIPO / TIRADAS   1   2   3   4   5   6   7   8   9 10 11 12   TOTAL
TORRE MUDÉJAR B  0  7  5  3
 2  7  8  4  6  4  4 11  67
 Carmen Pérez  R6  7  5  3  2  7  8  4  6  4  4 11  67
                           
                           
                           
                           
TIRADAS                          
CASTELLÓ   1       4       7     10      
NAVAJAS     2       5       8     11    
JÉRICA       3       6       9     12  

FEDERACIÓ JOCS I ESPORTS TRADICIONALS CV

LLAÇAMENT AL SET I MIG

POBLACIÓ

DATA

0RGANITZADOR

HOME BO

 

 

  

NOM I COGNOMS

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Total

Punt de partida

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOM I COGNOMS

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Total

Punt de partida

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

NOM I COGNOMS

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Total

Punt de partida

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

NOM I COGNOMS

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Total

Punt de partida

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FEDERACIÓ JOCS I ESPORTS TRADICIONALS DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Club organitzador   ADÀEC / EL PILÓ   

Localitat BENISSANÓ / BURJASSOT

ESCAMPILLA-Competició        AUTONÒMICA    (2 DIES / 4 JORNADES ) 

Data 8/04/2018 JORNADA 1/2

         1/07/2018  JORNADA 3/4

N

JUGADOR /A

JORNADA 1/2

PARCI

JORNADA 3/4

PARCI

 

TOTAL

CLASSI

 1

 AMADEO GONZÁLEZ CAZALLAS

 48 / 50

 98

 55 /  53

 108

 

 206

 primer

 2

 MIGUEL ESTEVE LLOPIS

 57 / 48  105  50  /  45  95    200

 tercer

 3

 VICENTE PITARCH LLOPIS 

 43 / 46  89  41  /  51  92    181  

 4

 ENRIQUE PITARCH LLOPIS

 44 / 32  76  ---  /  --  0    76  

 5

 BENJAMÍN VALCARCE BERLANGA

 42 / 44  86  44  /  45  89    175

 

 6

 SALVADOR TARONCHER

 54 / 54  108  48  /  49  97    205

 segón

 7

 JOAQUÍN PÉREZ

 0 / 26  26  11  /  34  45    71

 

 8

 ÀNGEL GÓMEZ I NAVARRO

 48 / 51  99  51  /  47  98    197

 

 9

 JOSÉ ANTONIO GÓMEZ NAVARRO

 15 / 13

 28

 46  /  45

 91

 

 119

 

 10

 LEOPOLDO SÁNCHEZ

 --- /  ---  0  28  /  28  56    56

 

 

 

             

 

 

           

 

11

 JOSEFINA CIVERA

 17 / 38  55  ---  /  ---  0    55

 

12

 PETRI ORTEGA GONZÁLEZ

 58 / 58  116  38  /  17  55    171

 primera

13

 LOLA LASO

 20 / 18  38  17  /  18  35    73  tercera

 14

 CONCEPCIÓN SÁEZ

 ---  /  ---  0  58  /  60  118    118

 segona

 15

 MATILDE GIMENO

 ---  /  ---  0  18  /  18  36    36

 

 

 

           

 

 

 

             

 

 

           

 

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FEDERACIÓ JOCS I ESPORTS TRADICIONALS DE LA COMUNITAT VALENCIANA

FASE FINAL COMPETICIÓ AUTONÒMICA LLANÇAMENT DE BOLA A BRAÇ

Localitat  BENISSANÓ  /  BURJASSOT

2 JORNADES EN CADA JORNADA ES REALITZEN 2 TIRADES

Data 16 - 9 - 2018  /  11 - 11 - 2018

JUGADORA

NÚMER

1

2

3

4

5

F

LLOC

PUNTUACIÓ DIA

PUNTU GENERAL

 PETRI ORTEGA

 1

 

 

 

 

 

 

5 / 6 

 15 + 14

 29

 MARI CARMEN MARTÍN

 2

 

 

 

 

 

 

 1 / 2

 20 + 18

 38

 AMPARO HERNÁNDEZ

 3

 

 

 

 

 

 

 3 / 1

 17 + 20 

 37

 MARÍA ALARCÓN

 4

 

 

 

 

 

 

 4 / 4

 16 + 16

 32

 LOLA LASO

 5

 

 

 

 

 

 

 2 / 3

 18 + 17

 35

 CONCEPCIÓN SAEZ

 6

 

 

 

 

 

 

 6 / 5

 14 + 15

 29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 JUGADOR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 SALVADOR TARONCHER

 11

 

 

 

 

 

 

 1 / 4

20 + 16

 36

 AMADEO GONZÁLEZ

 12

 

 

 

 

 

 

 4 / 1

16 + 20

 36

 JOAQUÍN PÉREZ

 13

 

 

 

 

 

 

 5 / 6

15 + 14 

 29

 TARSILO PONCE

 14

 

 

 

 

 

 

 6 / 3

 14 + 17

 31

 JOSÉ ANTONIO GÓMEZ

 15

 

 

 

 

 

 

 2 / 5

 18 + 15

 33

 LEOPOLDO SÁNCHEZ

 16

 

 

 

 

 

 

 3 / 2

 17 + 18

 35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOME BO 1______________________________________Nº ______ HOME BO 2____________________________________ Nº_____

 

INCIDÈNCIES

 

FEDERACIÓ JOCS I ESPORTS TRADICIONALS DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Club organitzador

Localitat

BOLA - Competició

Data

JUGADOR / A

NÚMER

1

2

3

4

5

F

LLOC

PUNTUACIÓ DIA

PUNTU GENERAL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOME BO 1______________________________________Nº ______ HOME BO 2____________________________________ Nº_____

 

INCIDÈNCIES